Μια υπέροχη παράσταση Θεάτρου Σκιών μας παρουσίασε χθες βράδυ, Πέμπτη 30 Μαϊου 2019, στην αυλή του σχολείου μας ,κάτω από τ΄ άστρα, ο ταλαντούχος καραγκιοζοπαίχτης , Κωνσταντίνος Δημητρακόπουλος. Ο Κωνσταντίνος είναι μαθητής Λυκείου της πόλης μας και αγαπά να ασχολείται από μικρό παιδί με το Θέατρο Σκιών. Η παράσταση ήταν στ΄ αλήθεια τόσο αρεστή σε όλους που αρκετοί στο τέλος  ζητούσαν να επαναληφθεί σύντομα. Και εμείς υποσχεθήκαμε να εκπληρώσουμε το αίτημα τους.

Η προσέλευση του κόσμου ήταν πάνω από τις προσδοκίες μας. Οι καρέκλες που είχαμε προετοιμάσει δεν έφτασαν για όλους. Τώρα που το σχολείο μας μεγάλωσε πρέπει να προμηθευτούμε άμεσα αρκετές για τους νέους μαθητές μας αλλά και για τους φίλους τους που μας τιμούν με την παρουσία τους σε κάθε μας εκδήλωση.

.